Opracowaliśmy nowatorski sposób na kreowanie nowoczesnych wnętrz. Przesuwane ściany dają szeroki zakres możliwości aranżacji. Umożliwiają tworzenie w obrębie przestrzeni zamkniętych pomieszczeń. Inne konfiguracje pozwalają na stworzenie dyskretnych podziałów na strefy przy zachowaniu bardzo dobrej komunikacji. Ścianki działowe przesuwane dostępne są w kilku seriach o odmiennych parametrach technicznych.

Proponowane przez nas ściany mobilne w różnych modelach odznaczają się różnymi wysokościami paneli – od 4,5m do 17 m. Dzięki temu możliwy jest dobór odpowiedniego rozwiązania do rozmiarów pomieszczenia. Wszystkie propozycje zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną – poczynając od współczynnika na poziomie 32 dB przy panelach z Serii 65 a kończąc na współczynniku o wartości 53 dB przy panelach z Serii 100 MID.

Wszystkie produkty odznaczają się efektownym wyglądem. Szczególnie estetycznie prezentują się modele na bazie tafli szklanych osadzonych w aluminiowej ramie. Konstrukcje znajdują zastosowanie w przestrzeniach użyteczności publicznej różnego przeznaczenia.